Nasza działalność to owoc rodzinnej miłości do szlachetnego rzemiosła piekarniczo-cukierniczego i niezwykle ogromnej pasji która temu niewątpliwie służy.

      Każdy z nas pamięta zapach świeżego chleba lub ciasta, które piekła mama lub babcia, aby tego nie zapomnieć nasza firma dokłada wszelkich starań, żeby to co najlepsze nigdy się nie zmieniło.
Tort weselny Naszym głównym założeniem jest jak najlepsze łączenie tradycji z nowoczesnością.

      Nasza nieustająca pasja poszukiwania wykwintnych smaków przejawia się przede wszystkim w naturalnych składnikach jakie są stosowane w naszych wyrobach.

      Naszą wielką chlubą są torty nad którymi pracujemy w sposób szczególny dokładając wszelkich starań, aby były one wyjątkowe i niepowtarzalne.

      Efektem naszej ciężkiej pracy jest bezcenne zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci i to z ich pomocą zrealizowaliśmy wiele ciekawych i wyjątkowych zamówień jak np. coraz bardziej popularne chleby tzw. dożynkowe o specjalnej formie i zdobieniach, które rok rocznie dostarczamy do miast w woj. Opolskim, nasze wyroby piekarnicze dotarły już do niemal całej Europy, jak również do USA i Australii, ponadto na swoim koncie mamy setki wykonanych tortów w przeróżnych kształtach, kolorach i smakach.       Serdecznie zapraszamy do naszych punktów sprzedaży i do spróbowania tych wszystkich oferowanych przez nas pyszności.

Mamy nadzieję, że będzie Państwu smakowało.